T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

BAŞKANLAR

Güncelleme Tarihi: 01/02/2019
PERSONEL HİZMETLERİ, DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANI
 
 

nurcan_yilmaz.JPG

NURCAN YILMAZ

  

1975 Çan doğumludur. 2011 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Hemşirelik Lisansını, 2015 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2014 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü, 2016 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2018 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir. Her iki çocuğu da tıp fakültesinde okumaktadır.
HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANI
 
 

 

UZM.DR.SİNEM TOPALOĞLU

1982 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Antalya’nın Finike ilçesinde tamamladı.2007 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak mecburi hizmetini 2007-2009 yılları arasında Kütahya Merkez Köprüören Sağlık Ocağı’nda tamamladı.2009-2011 yıllarında Denizli Sarayköy Devlet Hastanesi’nde Acil Servis hekimi olarak çalıştı. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’ndan 2016 yılında Halk Sağlığı Uzmanı olarak mezun oldu. Aynı yıl Çanakkale Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne atandı. Hâlihazırda; Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görevini yürütmekte olup evli ve 2 erkek çocuğu annesidir.

 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ, SAĞLIK HİZMETLERİ, İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ HİZMETLERİ BAŞKANI
 
 

UZM.DR.BEHÇET VARIŞLI 

UZM.DR.BEHÇET VARIŞLI

20.07.1983 Hatay doğumlu olup 2008 yılı İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği’nde Tıpta Uzmanlık Eğitimini tamamlayarak Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Acil Servisinde Acil Tıp Uzman olarak görev yapmıştır. 2018 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı olarak görev yapmaktadır.
KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANI V. 
 
 

UZM.DR.UFUK TALİ 

UZM.DR.UFUK TALİ

   

20.02.1983  Denizli doğumlu olup, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını 2013 yılında bitirmiştir. Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. 2018 yılından itibaren  Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Vekili olarak görev yapmaktadır.