T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

BAŞKANLAR

Güncelleme Tarihi: 18/10/2019
PERSONEL HİZMETLERİ, DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANI
 
 

nurcan_yilmaz.JPG

NURCAN YILMAZ

  

1975 Çan doğumludur. 2011 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Hemşirelik Lisansını, 2015 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 2014 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü, 2016 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2018 yılından itibaren Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir. Her iki çocuğu da tıp fakültesinde okumaktadır.
HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANI
 
 

 

UZM.DR.SİNEM TOPALOĞLU

1982 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Antalya’nın Finike ilçesinde tamamladı.2007 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak mecburi hizmetini 2007-2009 yılları arasında Kütahya Merkez Köprüören Sağlık Ocağı’nda tamamladı.2009-2011 yıllarında Denizli Sarayköy Devlet Hastanesi’nde Acil Servis hekimi olarak çalıştı. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’ndan 2016 yılında Halk Sağlığı Uzmanı olarak mezun oldu. Aynı yıl Çanakkale Merkez Toplum Sağlığı Merkezi’ne atandı. Hâlihazırda; Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı görevini yürütmekte olup evli ve 2 erkek çocuğu annesidir.

 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ, SAĞLIK HİZMETLERİ, İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ HİZMETLERİ BAŞKAN VEKİLİ
 
 

Logo_ISM_Yatay.jpg 

DR:TUBA ERPAK
KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANI V. 
    DR.ÜMMÜHAN KAHYAOĞLU.JPG

DR. ÜMMÜHAN KAHYAOĞLU

              1974 yılı Denizli doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamlamış olup, 1997 yılı İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1998-2002 yılları arasında Bayburt İlinde, 2002-2008 yılları arasında Çanakkale Devlet Hastanesi’nde ve 2008 yılından bu yana Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğünde görev almıştır. Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğünde; Kanser Kontrol Birim Sorumlusu, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürü, İl Sağlık Müdür Yardımcısı olarak hizmet vermiştir. Aralık 2017 tarihinden itibaren Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve Şubat 2019 tarihinden itibaren Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.